Bun venit pe Global4um. Daca ati ajuns pe acest forum inseamna ca nu sunteti inregistrat sau conectat. Ajutati aceasta comunitate, trebuie doar sa va inregistrati si sa postati. Fiti activi si respectati regulile

Bafta

Opinii

In jos

Opinii

Mesaj Scris de Ratoone la data de Vin Aug 27, 2010 2:34 pm

Ce credeti despre acesc joc?

Parerea mea este ca el creaza dependenta, unii jucatori pierzandu-si chiar si noptile din cauza lui.
Am jucat si eu, si am fost prins. Din fericire mi s-a stricat calculatorul si am scapat de patima Wink
Ratoone

Varsta Varsta : 23
Credite Credite : 667

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Opinii

Mesaj Scris de paul_sorry la data de Sam Aug 28, 2010 9:27 pm

Jocul creeza dependenta, din fericire pentru mine nu m-a prins, parca nu are farmec.

Cat despre oamenii care devin dependenti, nu isi pierd doar noptiile ci si familia, copii, casa locul de munca si multe altele, dupa cum am vazut si un caz la Oprah.
paul_sorry

Credite Credite : 110

Sus In jos

Mesaj Scris de Sakana la data de Sam Aug 28, 2010 11:49 pm

Am jucat acest joc mai demult, dar nu m-a atras, mi s-a parut doar un alt mmorpg

Linkin Park- In The End
Sakana
Administrator
Administrator

Varsta Varsta : 28
Credite Credite : 1482

Sus In jos

Mesaj Scris de Whised la data de Lun Aug 30, 2010 10:27 pm

Frumos jocul,mai ales pe Blizard,am jucat doar free trial Very Happy,dar dupaia mam apucat pe server privat (RoWOW),foarte frumos servarul ,cat si persoanele...,grafica buna,monstrii "cool".si alte chestii.
Whised

Credite Credite : 14

Sus In jos

Mesaj Scris de ChRoNosS la data de Lun Oct 04, 2010 1:27 am

Da, poti devenii dependent de el si eu am devenit dependent, zile si nopti intregi am stat sa fac alea alea sa fie cel mai bun(asa gandeste fiecare Very Happy) dar dupa un timp indelungat te plictisesti pentru ca schimbi srv ca teai plictisit sau ca sa inchis sau ca e urat sau ca e prost etc etc.
Cand stii ca mai umpic si iti iei mercilles/brutal/wrath iti vine sa nu te mai dezlipesti de el. Asta e dependenta de WoW.
ChRoNosS

Varsta Varsta : 20
Credite Credite : 121

Sus In jos

Mesaj Scris de Sherar la data de Mar Oct 12, 2010 2:39 am

Eu am jucat WoW vreo...hmm...1h?...da, cam asa. Nu mi-a creeat dependentam, dar mai mult nu indraznesc pt ca imi e frica sa nu imi creeze "dependenta" *sarcasm*.

Daca tot am inceput cu dependenta, continui.
Eu nu inteleg, ce e cu dependenta asta de care vb voi ?! Cum poate un joc creea dependenta? Mi-a tot zis lumea ca sunt dependent de MU, in 2 zile m-am lasat. Mi-a zis cineva ca sunt dependent de CS, nu am mai intrat in cs de luni de zile. Mi-a zis cineva ca sunt dependent de ikariam, in 2 saptamani m-am lasat si de ikariam. Ce intelegeti voi prin dependenta? Ati zis ca WoW creeaza dependenta........ dar te plictisesti si te lasi....:suspect: Eu inteleg prin dependenta ceva din care nu te mai poti opri, mai ales nu din plictiseala. De ex eu inteleg prin dependenta, dependenta de droguri, de adrenalina, de sex :twisted: ... dar de un joc? Mai degraba as zice obsesie.... dar nu dependenta

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sherar
Moderator
Moderator

Credite Credite : 222

Sus In jos

Mesaj Scris de El_Maestro la data de Mier Mar 23, 2011 1:16 am

Ratoone a scris:Ce credeti despre acesc joc?

Parerea mea este ca el creaza dependenta, unii jucatori pierzandu-si chiar si noptile din cauza lui.
Am jucat si eu, si am fost prins. Din fericire mi s-a stricat calculatorul si am scapat de patima Wink

nu te contrazic insa era vorba despre parerea de joc nu de efectele sale asupra propriei persoane. parerile despre jog gen: grafica, actiune, lume virtuala, caractere si interactionare ... Think
El_Maestro

Credite Credite : 36

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum